Elektromechanik w dziale utrzymania ruchu

OPIS STANOWISKA

  • zapewnienie ciągłości pracy maszyn produkcyjnych
  • analizowanie i usuwanie bieżących awarii maszyn produkcyjnych
  • wykonywanie bieżących napraw i konserwacji
  • przezbrajanie maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • przestrzeganie zasad bhp
  • praca w systemie zmianowym (również zmiana nocna)

WYMAGANIA

  • wykształcenie min. zawodowe (kierunkowe) lub średnie
  • uprawnienia SEP do 1kV
  • umiejętność diagnozowania przyczyn usterek i awarii
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność i zaangażowanie

OFERUJEMY

  • stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu umowy o pracę na pełen etat
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Podaj imię i nazwisko
Podaj poprawny adres email
Podaj swój numer telefonu
Pole Miasto jest wymagane
Pole Dodatkowe informacje jest wymagane
Wybierz pliki
Musisz wyrazić zgodę aby wysłać formularz
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Obowiązują Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.