Magazynier - operator wózka widłowego

OPIS STANOWISKA

  • zabezpieczenie towarów przed zniszczeniem, uszkodzeniem
  • organizacja zamówień i przygotowywanie załadunku
  • wydawanie z magazynu towarów na podstawie wystawianego dokumentu
  • przestrzeganie zasad bhp
  • praca w systemie zmianowym (również zmiana nocna)

WYMAGANIA

  • kusr na wózki widłowe wydany przez UDT
  • umiejętność pracy w zespole
  • motywacja do pracy
  • odpowiedzialność i zaangażowanie
  • gotowość do nawiązania dłuższej współpracy

OFERUJEMY

  • stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu umowy o pracę na pełen etat
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Podaj imię i nazwisko
Podaj poprawny adres email
Podaj swój numer telefonu
Pole Miasto jest wymagane
Pole Dodatkowe informacje jest wymagane
Wybierz pliki
Musisz wyrazić zgodę aby wysłać formularz
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Obowiązują Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.