O nas

Cert.-IFS-Candy-Floss-Sp.-z-o.o.-Sp.-k.pngCANDY FLOSS to kreatywna i innowacyjna firma założona w 1992 roku

Od 2003 roku z sukcesem zajmujemy się produkcją pysznej waty cukrowej w kubku. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno popularne produkty, jak i spersonalizowane rozwiązania związane z tzw. private labels. Dążąc do najlepszych rezultatów, nieustannie wprowadzamy innowacyjne rozwiązania i usprawniamy procesy oraz struktury naszej działalności.

Naszym celem jest wspierać sprzedaż naszych klientów i dystrybutorów oraz przyczyniać się do ich sukcesów. Dzięki naszemu doświadczeniu jako europejskiego lidera w branży, możemy dostarczyć produkty najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach, niezależnie od lokalizacji. Posiadamy dystrybutorów w wielu krajach Unii Europejskiej, w USA i na Bliskim Wschodzie.

Nieustannie dążymy do doskonalenia naszych wyrobów i efektywności naszej organizacji. Aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów, regularnie ulepszamy sposób pakowania naszych wyrobów. Nasze produkty powstają bazując na sprawdzonych, tradycyjnych technologiach a dzięki wykorzystaniu surowców najwyższej jakości, poddanych rygorystycznej kontroli, gwarantują doskonałe walory smakowe.

W procesie zarządzania naszą firmą korzystamy z wdrożonych i systematycznie usprawnianych systemów jakości. Dla zapewnienia bezpieczeństwa zdrowotnego naszych wyrobów, wdrożyliśmy International Food Standard (IFS), wymagany przez sieci handlowe wielu krajów europejskich.

Historia działalności

1992
Rozpoczęcie działalności „Admar” - handel hurtowy artykułami spożywczymi
1993
Rozpoczęcie własnej produkcji rolno - spożywczej
1998
Rozpoczęcie współpracy z sieciami handlowymi
2002
Otwarcie zakładu w Rudzie Śląskiej
2003
Rozpoczęcie produkcji waty cukrowej
2004
Pierwszy eksport
2008
Uzyskanie certyfikatu IFS
2013
Otrzymanie unijnej dotacji do zakupu automatycznej linii produkcyjnej
2022
Otwarcie zakładu produkcyjnego w Świętochłowicach
2024
Zmiana CANDY FLOSS Sp. z o.o. Sp. k na Candy Floss M i R Czwiertnia Sp. k.